درباره آکادمی قدسی پور بیشتر بدانید...

آکادمی قدسی پور یک ایده جالب بود تا من و شما با هم آشنا بشیم؛ چی از این بهتر؟ من در طول مدت زمانی که مشغول به کار طراحی سایت و فروشگاه های آنلاین و حتی زمانی که مشغول مشاوره دادن در زمینه کسب و کار های اینترنتی بودم، همیشه دوست داشتم بستری برای یادگیری راحت تکنولوژی های مورد نیاز این حوزه و آموزش راه های کسب درآمد از اینترنت وجود داشته باشه که هم قابل اعتماد باشه و هم بشه طولانی مدت روش حساب کرد و مهم تر از همه مباحث رو به صورت ساده شده و قابل هضم برای افراد مبتدی بیان کنه. این آرزو برای من حداقل برآورده نشد ولی انگیزه ای شد تا خودم یک قدم برای آرزو های شما بردارم.

داستان بنیانگذار

عامر قدسی پور

من عامر قدسی پور، دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نزدیک به 14 ساله که در حوزه طراحی وب فعالیت می کنم. من عاشق طراحی صفحات وب هستم و تعداد سایت هایی که تا حالا طراحی کردم دیگه از دستم در رفته. چند سالی هست که روی کسب و کار های اینترنتی تمرکز کردم و هدفم خلق وب سایت هایی هستش که تبدیل به یک کسب و کار موفق میشن برای همین آکادمی قدسی پور رو راه اندازی کردم تا با اشتراک گذاشتن تجربیاتی که کسب کردم کمک کنم تا هزاران کسب و کار موفق دیگه با شما بسازم.

هدف آکادمی قدسی پور

هدف

هدف اصلی ما در وب سایت آموزشی آکادمی قدسی پور، ایجاد انگیزه در جوانان و دانشجویان حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک است و سعی داریم با سهولت آموزش تکنولوژی های مرتبط با راه اندازی کسب و کار های اینترنتی این افراد را رشد داده تا فردایی بهتر برای کشور عزیزمان ایران بسازیم.